Tenisiści pną się w górę

Kolejny mecz i kolejna wygrana tenisistów stołowych Tęczy Krosno Odrzańskie. Tym razem nasi zawodnicy pokonali na własnym terenie Witniczanina Witnica 10:6 [PROTOKÓŁ]. Punkty w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobyli: Marek Szuplak 3,5, Dariusz Musielak 3, Filip Michalski 2 i Zbigniew Cybulski 1,5. Dzięki wygranej Tęcza przesunęła się na drugie miejsce w grupie B.

Tenisiści w Dziesiątkę

Kolejnym zwycięstwem zakończyło się spotkanie III ligowych tenisistów stołowych Tęczy. Nasz zespół pokonał w sobotę Dziesiątkę Nowa Sól 10:7. Mimo, że nowosolanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, to łatwo nie było. Początkowo do stanu 4:4 pojedynki były wyrównane. Później minimalną przewagę uzyskali zawodnicy Dziesiątki, którzy prowadzili do stanu 7:5. Po zastoju mocno do pracy wzięli się nasi tenisiści, którzy wygrali pięć kolejnych pojedynków i cały mecz 10:7 [PROTOKÓŁ]. W meczu punkty zdobywali: Marek Szuplak 3,5, Zbigniew Cybulski 3,5 i Filip Michalski 3.

Tenisowe Mistrzostwa dzień drugi


W drugim dniu XXVI Otwartych Mistrzostw Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym rywalizowało ponad 70 zawodników i zawodniczek. Większość tenisistów to stali uczestnicy krośnieńskiego klasyku. Finałowe mecze to niemal zawsze wyrównane i zaciekłe konfrontacje o jak najwyższe miejsce na podium. Nie inaczej było i tym razem. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

Tenisowe Mistrzostwa Krosna - wyniki


W zakończonych dzisiaj XXVI Otwartych Mistrzostwach Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym triumfowali zawodnicy i zawodniczki z Otynia. Silna drużyna zajęła pierwsze miejsca w niemal wszystkich kategoriach. Oto wyniki sobotniej rywalizacji dzieci i młodzieży:

Tenisiści skuteczni z Kijami

W końcu przełamali się tenisiści stołowi III - ligowej Tęczy Krosno Odrzańskie. Nasz zespół w sobotnie przedpołudnie rozprawił się z Kijowianką Kije 10:2 [PROTOKÓŁ]. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Marek Szuplak 3,5, Zbigniew Cybulski 2,5, Michał Bartoszewski 1,5, Filip Michalski 1,5, Grzegorz Kobita 1. Wygrana z pewnością pozwoli na awans Tęczy, która dotychczas zajmowała 9 lokatę wśród 12 zespołów. W prima aprilis Tęcza zmierzy się w Hali Sportowo-Widowiskowej z Dziesiątką Nowa Sól. Nowosolanie jak na razie pozostają bez zdobyczy punktowej. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie i nasz zespół wywalczy komplet punktów.