Tenisiści na siódmym

Zakończyły się rozgrywki III ligi tenisa stołowego. Nasza reprezentacja w składzie: Marek Szuplak, Dariusz Musielak, Michał Bartoszewski, Zbigniew Cybulski, Grzegorz Kobita, Filip Michalski po fazie zasadniczej zajmowała 8 miejsce z dorobkiem 10 punktów i bilansem 78:77. Pięć spotkań wygrali, sześć przegrali. Zgodnie z regulaminem Lubuskiego Okręgowego Związku Tenisa Stołowego rywalizowali w grupie B. Ostatecznie Tęcza Krosno Odrzańskie zajęła 7 lokatę, zdobywając 18 punktów (bilans 137:130). W rundzie rewanżowej krośnianie trzykrotnie zwyciężali, dwa razy remisowali i dwa razy przegrywali. Punkty w sezonie zdobywali:

Tenisiści pną się w górę

Kolejny mecz i kolejna wygrana tenisistów stołowych Tęczy Krosno Odrzańskie. Tym razem nasi zawodnicy pokonali na własnym terenie Witniczanina Witnica 10:6 [PROTOKÓŁ]. Punkty w tym spotkaniu dla naszego zespołu zdobyli: Marek Szuplak 3,5, Dariusz Musielak 3, Filip Michalski 2 i Zbigniew Cybulski 1,5. Dzięki wygranej Tęcza przesunęła się na drugie miejsce w grupie B.

Tenisiści w Dziesiątkę

Kolejnym zwycięstwem zakończyło się spotkanie III ligowych tenisistów stołowych Tęczy. Nasz zespół pokonał w sobotę Dziesiątkę Nowa Sól 10:7. Mimo, że nowosolanie zajmują ostatnie miejsce w tabeli, to łatwo nie było. Początkowo do stanu 4:4 pojedynki były wyrównane. Później minimalną przewagę uzyskali zawodnicy Dziesiątki, którzy prowadzili do stanu 7:5. Po zastoju mocno do pracy wzięli się nasi tenisiści, którzy wygrali pięć kolejnych pojedynków i cały mecz 10:7 [PROTOKÓŁ]. W meczu punkty zdobywali: Marek Szuplak 3,5, Zbigniew Cybulski 3,5 i Filip Michalski 3.

Tenisowe Mistrzostwa dzień drugi


W drugim dniu XXVI Otwartych Mistrzostw Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym rywalizowało ponad 70 zawodników i zawodniczek. Większość tenisistów to stali uczestnicy krośnieńskiego klasyku. Finałowe mecze to niemal zawsze wyrównane i zaciekłe konfrontacje o jak najwyższe miejsce na podium. Nie inaczej było i tym razem. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

Tenisowe Mistrzostwa Krosna - wyniki


W zakończonych dzisiaj XXVI Otwartych Mistrzostwach Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym triumfowali zawodnicy i zawodniczki z Otynia. Silna drużyna zajęła pierwsze miejsca w niemal wszystkich kategoriach. Oto wyniki sobotniej rywalizacji dzieci i młodzieży: