Tenisowe Mistrzostwa dzień drugi


W drugim dniu XXVI Otwartych Mistrzostw Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym rywalizowało ponad 70 zawodników i zawodniczek. Większość tenisistów to stali uczestnicy krośnieńskiego klasyku. Finałowe mecze to niemal zawsze wyrównane i zaciekłe konfrontacje o jak najwyższe miejsce na podium. Nie inaczej było i tym razem. Poniżej przedstawiamy wyniki w poszczególnych kategoriach:

Tenisowe Mistrzostwa Krosna - wyniki


W zakończonych dzisiaj XXVI Otwartych Mistrzostwach Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym triumfowali zawodnicy i zawodniczki z Otynia. Silna drużyna zajęła pierwsze miejsca w niemal wszystkich kategoriach. Oto wyniki sobotniej rywalizacji dzieci i młodzieży:

Tenisiści skuteczni z Kijami

W końcu przełamali się tenisiści stołowi III - ligowej Tęczy Krosno Odrzańskie. Nasz zespół w sobotnie przedpołudnie rozprawił się z Kijowianką Kije 10:2 [PROTOKÓŁ]. Punkty dla naszego zespołu zdobyli: Marek Szuplak 3,5, Zbigniew Cybulski 2,5, Michał Bartoszewski 1,5, Filip Michalski 1,5, Grzegorz Kobita 1. Wygrana z pewnością pozwoli na awans Tęczy, która dotychczas zajmowała 9 lokatę wśród 12 zespołów. W prima aprilis Tęcza zmierzy się w Hali Sportowo-Widowiskowej z Dziesiątką Nowa Sól. Nowosolanie jak na razie pozostają bez zdobyczy punktowej. Miejmy nadzieję, że tak pozostanie i nasz zespół wywalczy komplet punktów. 

XXVI Mistrzostwa Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym

Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do wzięcia udziału w XXVI Mistrzostwach Krosna Odrzańskiego w tenisie stołowym, które odbędą się w dniach 25 - 26 marca. 25 marca (sobota) rywalizować będą dzieci, natomiast 26 marca (niedziela) zmierzą się dorośli. Szczegóły na plakacie.

Uczniak lepszy

Drugi mecz w rundzie rewanżowej rozegrali tenisiści stołowi Tęczy Krosno Odrzańskie. Niestety i tym razem nie zainkasowali kompletu punktów. Dwa tygodnie temu nasz zespół zremisował ze Spójnią Ośno Lubuskie 9:9. Tym razem minimalnie lepsi okazali się zawodnicy Uczniaka Szprotawa. Rywale niemal przez całe spotkanie prowadzili i ostatecznie w dwóch ostatnich grach postawili kropkę nad i. Dla naszej drużyny punktowali: Marek Szuplak 3,5, Zbigniew Cybulski 2,5, Filip Michalski 2 [PROTOKÓŁ].