Janicki Liga Squasha na półmetku

Zawodnicy Janicki Ligi Squasha rozegrali już jedenaście kolejek. Oznacza to, że końca dobiegła pierwsza runda rozgrywek. Na półmetku najlepszy okazał się Roman Didyk, który zgromadził 32 punkty i stracił zaledwie 6 setów w 11 spotkaniach. Tuż za plecami lidera, zaledwie jeden punkt mniej zdobył Piotr Garczyński.

FB Janicki Liga Squasha po 6 kolejce

FB Janicki Liga Squasha już na półmetku rozgrywek. W dotychczasowych meczach najlepiej poradził sobie Piotr Garczyński, który do tej pory nie zaznał smaku porażki zwyciężając we wszystkich spotkaniach, tracąc tylko jednego seta.

FB Janicki Liga Squasha po 2 kolejce

FB Janicki Liga Squash'a ruszyła pełną parą. Po dwóch kolejkach na czele stawki Roman Didyk, Arkadiusz Krupa oraz Piotr Garczyński którzy jak do tej pory nie stracili jeszcze ani jednego seta.

Startuje Janicki Liga Squasha

We wtorek, 8 listopada 2016 r. w Centrum Rekreacyjnym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim rozpoczyna się FB Janicki Liga Squasha. Kolejny sezon 2016/2017 zapowiada się niemniej interesująco niż poprzednie. Początek o godz. 17:30. REGULAMIN wraz z pojedynkami PIERWSZEJ RUNDY można znaleźć na naszej stronie internetowej w zakładce "Krośnieńskie Ligi". Tam także archiwum poprzedniego sezonu. Zapraszamy!

Puchar Burmistrza w rękach Romana Didyka

W dzisiejszym Turnieju Squasha o Puchar Burmistrza Krosna Odrzańskiego triumfował Roman Didyk. Drugie miejsce zajął Andrzej Szczepański, a trzecie Marcin Fligier. W turnieju rywalizowało siedmiu zawodników i jedna zawodniczka. Wyniki spotkań: