Tęczowe kinderki

Młodzi zawodnicy Siatkarskiego Klubu Sportowego Tęcza Krosno Odrzańskie od jutra będą walczyć w Finale Ogólnopolskim Kinder+Sport 2017. Zawody z udziałem 32 ekip rozgrywane będą w dniach 27-29 czerwca 2017 r. w Zabrzu. Trenowani przez Macieja Uderjana siatkarze zaprezentują się w kategorii "czwórek" - rocznik 2004. Nasz zespół zagra w składzie: Michał Chybiński, Patryk Cieciński, Jakub Jezierski, Adrian Kasperski i Przemysław Sobolewski.

Czwórka SKS Tęczy Wicemistrzem!

Młodzicy Siatkarskiego Klubu Sportowego Tęcza Krosno Odrzańskie walczący dzisiaj w Finale Wojewódzkim w siatkówce czwórek, tzw. Kinder+Sport, uzyskali awans do Finału Mistrzostw Polski. Nasz zespół zajął w Sulechowie II miejsce, dzięki czemu uzyskał przepustkę do udziału w rozgrywkach centralnych, które odbędą się w Zabrzu.

Juniorzy GKAS w ćwierćfinale MPJuniorzy Gubińsko - Krośnieńskiej Akademii Siatkówki zdobywając tytuł Mistrzów Województwa Lubuskiego uzyskali przepustkę do Ćwierćfinału Mistrzostw Polski. W tegorocznej edycji MP gospodarzem jest Maraton Świnoujście - Mistrz Zachodniopomorskiego. GKAS Tęcza Volley rozpocznie rywalizację w czwartek. W pierwszym meczu zmierzy się z II ekipą Wielkopolskiego - Amber Kalisz. Rozgrywki będą się odbywać w Hali Sportowej ZSO w Świnoujściu, ul. Witosa 12.

Mecz na szczycie w III lidze

Jutro o godz. 17:00 w Hali Sportowej Europejskiego Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego, czyli dawnego "Rolniczaka" w Gubinie odbędzie się arcyciekawy pojedynek. W meczu na szczycie zagrają: lider III ligi siatkówki - Wena Kostrzyn nad Odrą i wicelider A.Z. Iwaniccy Gubin-Krosno Odrzańskie. Goście mają 9 punktów przewagi, ale i rozegrane dwa mecze więcej. W zespole A.Z. Iwaniccy grają wychowankowie SKS Tęczy Krosno Odrzańskie i Volleya Gubin. To młody i perspektywiczny zespół prowadzony przez trenera Macieja Uderjana. Zapraszamy na ten mecz i kibicowanie naszemu zespołowi! Trzymamy kciuki za naszych siatkarzy!  

Siatkarze w dziesiątce

Dzięki sukcesowi braci Krzysztofa i Wojciecha Zalewskich, Siatkarski Klub Sportowy Tęcza Krosno Odrzańskie znalazł się w klubowej pierwszej dziesiątce w Polsce. Jak wynika z klasyfikacji prowadzonej przez Zespół Sportu Młodzieżowego Instytutu Sportu SKS Tęcza uplasowała się na dziewiątym miejscu, a Województwo Lubuskie zajęło 9 lokatę. Sklasyfikowano 57 klubów. To zasługa przede wszystkim Zawodników, Trenera Macieja Uderjana i Mariusza Zalewskiego.