Zwycięstwo i porażka Lisów

Dzisiaj w Zielonej Górze drużyna Lisów R.C.K.O. wzięła udział w towarzyskim turnieju Rugby 7. Rywalizowała z ekipami: zielonogórskiej Watahy R.C.Z.G. i Miedziowymi Lubin. Turniej rozegrany został w systemie "każdy z każdym". Nasz drużyna wygrała z miedziowymi 24:7 (Punkty dla Lisów - Pietrzak, 2xTomczak, Ćwirko, podwyższenia 2-Maksimek) i uległa gospodarzom 14:19 (Tomczak, Pietrzak, podwyższenia - 1 - Maksimek, 1 - Tomczak). Lisy zajęły w Turnieju 2 miejsce. Gratulujemy! (info - K. Tomczak). 

Lisy zapolują

Zespół Lisy Rugby Club Krosno Odrzańskie w niedzielę, 6 marca 2016 r. zagra w Turnieju Rugby 7 - osobowego. Zawody zostaną rozegrane przy Szkole Podstawowej nr 18 w Zielonej Górze, ul. Francuska. Udział wezmą cztery teamy: z Krosna Odrzańskiego, Zielonej Góry, Gorzowa Wlkp. i Lubina. Turniej odbędzie się tylko w przypadku sprzyjających warunków atmosferycznych.
Nasza drużyna wciąż poszukuje osób, które chciałyby uczestniczyć w treningach. Więcej informacji po kliknięciu na logo Klubu. Życzymy sukcesów i trzymamy za Was kciuki!

Pierwszy oficjalny mecz krośnieńskich Lisów

W najbliższą sobotę rugbyści z Krosna Odrzańskiego zmierzą się z zielonogórską Watahą w towarzyskim meczu rugby. Spotkanie odbędzie się w sobotę 17.10.2015 r. o godzinie 12:00, na boisku sportowym w Zielonej Górze przy ulicy Francuskiej. Dla krośnieńskich Lisów będzie to pierwsze oficjalne spotkanie, liczymy na udany występ w małych derbach województwa Lubuskiego.

Pokazowy mecz rugby

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim, Rugby Club Krosno Odrzańskie oraz Szkoła Podstawowa nr 2 w Krośnie Odrzańskim zaprasza na mecz pokazowy rugby, który odbędzie się 7 maja 2015r. o godzinie 18:00 na boisku Orlik przy SP2. Zapraszamy!!!