Korona Cariny

Na zakończenie rozgrywek ligowych faworyt i świeżo upieczony IV-ligowiec przegrał w prestiżowym pojedynku derbowym z Cariną Gubin. Mimo, że multicolores osiągnęli wszystkie cele z pewnością zabrakło pięknego zwieńczenia w postaci wygranej z sąsiadem zza miedzy. Goście byli bardziej zmotywowani, co było widoczne na placu gry.

Setka. Na zdrowie.

W sobotę piłkarze Tęczy Krosno Odrzańskie zmierzyli się na wyjeździe z czerwoną latarnią klasy okręgowej - GKS Siedlisko. Różnica punktów i przestrzeń w tabeli pomiędzy pierwszą i ostatnią drużyną są tak duże, że wydawało się iż mecz będzie spacerkiem dla świeżo upieczonego czwartoligowca. Mimo, iż jesienią krośnianie dokonali na rywalach gwałtu w biały dzień - 11:0, to w Siedlisku nie zdołali powtórzyć tego wyczynu. Strzelili co prawda pięć bramek, ale rywale zdołali odpowiedzieć dwoma trafieniami. Po raz kolejny okazało się, że na własnym terenie niemal każde spotkanie wieńczą zdobyczami bramkowymi.

Pieczęć przystawiona

W sobotę w trakcie Święta Krosna Odrzańskiego - Rybobrania 2017 odbył się mecz na szczycie zielonogórskiej klasy okręgowej. Prowadząca w ligowej stawce Tęcza Krosno Odrzańskie podejmowała drugi zespół - Amator Bobrowniki. Multicolores, mimo, że tydzień wcześniej zapewnili sobie awans do IV ligi mieli rachunki do wyrównania. Jesienią krośnianie doznali najwyższej porażki właśnie z Amatorem. Piątego listopada na boisku w Otyniu przegrali 1:3. Jedyną bramkę dla naszego zespołu zdobył w tym spotkaniu Marcin Piec.

Koronacja Tęczy!

W sobotę, 27 maja lider klasy okręgowej - Tęcza Krosno Odrzańskie wyjechała do Wschowy na mecz z Koroną. Jak przystało na lidera nie zawiódł swoich kibiców. Przed pierwszym gwizdkiem wiadomym było, że zwycięstwo multicolores przy jakimkolwiek potknięciu drugiej ekipy, czyli Amatora Bobrowniki zapewni awans do IV ligi. Krośnianie oczywiście nie zamierzali dać nadziei amatorom (na profilu fb zespół z Bobrownik pogratulował Tęczy awansu). Przystąpili do meczu w pełni skoncentrowani, świadomi stawki.

Tęcza Sześć Zero Krosno Odrzańskie

Piłkarze Tęczy Krosno Odrzańskie wciąż mają ostre zacięcie na bycie prymusem. Jak przystało na prymusa interesują ich niemal wyłącznie szóstki. Tym razem przeciwnikiem byli Zjednoczeni Lubrza, którzy stali się piątym zespołem w sezonie 2016/2017 odprawionym z sześciobramkowym bagażem. Wcześniej doświadczyły tego: Korona Wschowa, Zryw Rzeczyca, Błękitni Ołobok, Mewa Cigacice oraz u siebie właśnie Zjednoczeni (6:1). Im bliżej końca rozgrywek, tym więcej rozstrzygnięć staje się klarownych.