Orientuj się z Rodziną

W przyszłą niedzielę, 21 maja odbędą się IV Rodzinne Zawody w Rowerowej Jeździe na Orientację [REGULAMIN]. Sympatyczna atmosfera i moc atrakcji gwarantowana. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy na kąpielisko w Łochowicach. Organizatorami imprezy są Oddział Wojskowy PTTK oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Serdecznie zapraszamy!

Ledent MTB Lasy Państwowe z sukcesem


W niedzielę, 26 czerwca 2016 r. odbył się wyścig Ledent MTB Lasy Państwowe. W imprezie udział wzięło ponad stu zawodników i zawodniczek z Polski. Pogoda chociaż kapryśna okazała się łaskawa w dniu zawodów - brak opadów deszczu, dobra wilgotność i lekki wiatr sprzyjał uczestnikom i zawodnikom. O godz. 10.00 rywalizowały dzieci, które w dwóch kategoriach wiekowych ścigały się na trasie przy starcie. Na starcie pojawiło się ponad 30 młodych miłośników kolarstwa. Punktualnie o godz. 11.00 Burmistrz Krosna Odrzańskiego dał sygnał do startu na dystansie MEGA.

W maju z rodziną na rower!

Już niebawem ruszą zapisy do III Rodzinnych Zawodów w Rowerowej Jeździe na Orientację. Organizatorami imprezy są Oddział Wojskowy PTTK i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Piknikowo - zabawowe zawody odbędą się 22 maja 2016 r. (niedziela) na Plaży Miejskiej w Łochowicach. Zarezerwujcie ten termin by wspólnie spędzić fantastyczne chwile! REGULAMIN i KARTA ZGŁOSZENIA.

Ledent MTB Lasy Państwowe 2016 - zapisy

Ruszyły zapisy do Ledent MTB Lasy Państwowe 2016. Współorganizatorami imprezy pod patronatem Burmistrza Krosna Odrzańskiego Marka Cebuli są: Ledent Gabinety Stomatologiczne, Lasy Państwowe - Nadleśnictwo Bytnica i Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Impreza odbędzie się 26 czerwca 2016 r. wokół malowniczego jeziora Glibiel w Łochowicach. Zapraszamy serdecznie! Więcej szczegółów znajdą Państwo w zakładce MTB oraz na facebooku MTB.