I Turniej Grand Prix w kręglach

W krośnieńskiej kręgielni odbył się I Turniej GAMA Krasowski Grand Prix w kręglach, w którym wzięło udział 9 zawodników. Najlepszy wśród nich okazał się Andrzej Olearczyk, który uzyskał bardzo dobry wynik 295 punktów.

Grand Prix Gama Krasowski

W czwartek, 17 listopada 2016 r. startuje Grand Prix Krosna Odrzańskiego w kręglach. Sponsorem tytularnym rozgrywek w formie turniejów jest firma Gama Systemy Grzewcze Tadeusz Krasowski. GP składa się z cyklu sześciu turniejów, które będą organizowane raz w miesiącu. Maksymalna ilość uczestników - 12 (można zapisać się na dowolny turniej). Początek o godz. 18.00. Zapraszamy! 

Turniej Seniorów w kręgle +50 - wyniki

Wczoraj, 23.10.2016 r. w Centrum Rekreacji odbył się I Turniej w Kręgle Seniorów o Puchar Burmistrza Krosna Odrzańskiego. W turnieju wzięło udział trzynastu zawodników i zawodniczek. Najlepszy w stawce okazał się Dariusz Chodukiewicz, który uzyskał 235 punktów. Pięć punktów mniej zdobył Stanisław Kurceba, ostatecznie zajmując drugie miejsce.

I turniej seniorów w kręgle o Puchar Burmistrza

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim zaprasza do wzięcia udziału w I Turnieju Seniorów w kręgle o Puchar Burmistrza Krosna Odrzańskiego. Oferujemy świetną zabawę przy muzyce, lampkę szampana oraz drobne przekąski. Wpisowe wynosi 30 zł/os. Szczegóły na plakacie oraz w Centrum Rekreacji przy ul. Pocztowej 27. Serdecznie zapraszamy.

Ruszają zapisy do GAMA Tadeusz Krasowski Liga Kręgli

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim zaprasza do wzięcia udziału w GAMA Tadeusz Krasowski Lidze Kręgli. Zapisy do Ligi przyjmowane są w Centrum Rekreacyjnym przy ul. Pocztowej 27 lub pod nr tel. 68 383 54 26. Spotkanie organizacyjne odbędzie się 27 października /czwartek/ w Centrum Rekreacyjnym o godz. 18:00. Serdecznie zapraszamy.