Hurtownia King – Kingsajz

W niedzielę po raz pierwszy w historii rozegrano nieformalne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego z udziałem przedstawicieli amatorskich lig futsalu amatorskiego. Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów udział w nim wzięło aż dziesięciu przedstawicieli z terenu całego województwa. Ta ciekawa konfrontacja pozwoliła na „oszacowanie sił”, a także na „bojowe” porównanie poziomów. Pierwszym triumfatorem rozgrywek została drużyna reprezentująca krośnieńską Meblostyl Ligę Halową – Hurtownia King.
Continue reading „Hurtownia King – Kingsajz”

Losowanie grup Superligi

O godz. 14:30 rozpoczniemy losowanie grup Lubuskiej Superligi Futsalu. Zespoły w pierwszej fazie będą rywalizować w dwóch grupach po pięć drużyn. Dwa najlepsze zespoły z każdej z grup rozegrają mecze półfinałowe. Zwycięzcy zmierzą się w wielkim finale, a przegrani zagrają o trzecie miejsce. Link do transmisji znajdziecie TUTAJ.

Regulamin Superligi


Przedstawiamy REGULAMIN Lubuskiej Superligi Futsalu. Uczestników prosimy, aby zapoznali się z jego zapisami. W regulaminie zamieściliśmy aktywne hiperłącza do stron organizatorów, sponsorów, widoku obiektu, konkretnych, interesujących Was punktów. W przypadku uwag lub pytań prosimy o kontakt. Wszystkie zespoły potwierdziły swoje uczestnictwo oraz dokonały płatności opłaty startowej. Jutro po losowaniu opublikujemy dokładny harmonogram spotkań.

Dziesięciu wspaniałych w Superlidze

W najbliższą niedzielę, 10 marca w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej rozegrana zostanie Lubuska Superliga Futsalu. W Turnieju udział weźmie dziesięć zespołów zdobywających trofea w lubuskich ligach futsalu amatorskiego. Początek rozgrywek o godz. 9:00. W środę odbędzie się losowanie grup, które będziemy transmitować (informacja ukaże się na stronie). Ponadto wszystkie mecze LSF będą transmitowane za pośrednictwem kanału YouTube. Oto ekipy, które będą rywalizować:
Continue reading „Dziesięciu wspaniałych w Superlidze”

MLH statystycznie

Sezon 2018/ 2019 Meblostyl Ligi Halowej za nami. Tytuł mistrzowski Puchar ligi wywalczyła Hurtownia King, srebrny medal dla Mikubi, a brązowy dla zespołu Sebastos [TABELA KOŃCOWA]. Ogółem w rozgrywkach ligowych rozegrano 54 meczów, a w pucharowych 21. W obu rozgrywkach po jednym spotkaniu zostało oddane walkowerem. W lidze strzelono 364 bramek, co daje średnią 6,6 bramki na mecz. MVP MLH został Adrian Cebula /HB Bruk Budachów/, Najlepszym Strzelcem Marcin Piec /Hurtownia King/ z dorobkiem 20 trafień, a Najlepszym Bramkarzem Kamil Duchnowski /Hurtownia King/ – 16 goli straconych. W Pucharze MLH najskuteczniejszym snajperem był Paweł Cierech /Mikubi/, który zdobył 6 bramek. Siedemnasty sezon rozgrywek rozpoczął się 21 listopada 2018 r., a zakończył 1 marca 2019 r.
Continue reading „MLH statystycznie”