Do wszystkich typów. Typerów.

Liga, ligą, ale dobra zabawa nie może ominąć kibiców i obserwatorów naszych rozgrywek. Wzorem lat ubiegłych ogłaszamy wszem i wobec, że rozpoczynamy LIGĘ TYPERA. W sezonie 2018/2019 typowało pięćdziesiąt osób, co świadczy, o tym, że piłkarski totolotek cieszy się coraz większą popularnością. Zasady główne pozostają niezmienne – swoje propozycje rezultatów zamieszczamy pod postem z naszymi typami. Należy to uczynić najpóźniej przed pierwszym gwizdkiem pierwszej kolejki. W trakcie rozpoczęcia kolejki nie można edytować postu.

Oto pozostałe zasady Ligi Typera. Do ostatecznego rankingu liczonych będzie 7 (siedem) najlepszych kolejek wytypowanych przez uczestnika. Ogółem tegoroczne rozgrywki wraz z Pucharem MLH będą miały – 9 kolejek ligowych i prawdopodobnie 3 pucharowe. Prosimy nie dokonywać edycji po zamieszczeniu swoich propozycji w formie komentarza pod postem na Facebooku OSiR. W PRZYPADKU EDYTOWANIA JAKIEGOKOLWIEK MECZU PO GODZINIE ROZPOCZĘCIA PIERWSZEGO MECZU, NAWET TAKIEGO, KTÓRY W DANEJ KOLEJCE JESZCZE SIĘ NIE ROZPOCZĄŁ, NIE WLICZAMY CAŁEGO TYPOWANIA Z TEJ KOLEJKI DO RANKINGU. Nie będziemy przyjmować w tej sprawie reklamacji.
Można typować wszystkie wyniki z danej kolejki w formie precyzyjnej – dokładnego wyniku, np. 2:2 (dawniej był to mecz z tzw. bonusem). Precyzyjne trafienie bez względu czy będzie to remis, czy wygrana któregokolwiek zespołu, to 4 punkty za każdy prawidłowy typ. Nietrafienie dokładnego rezultatu, ale wskazanie zwycięzcy (remisu) punktowane jest podobnie jak poniżej. Gdy będziemy obstawiać „starą” zasadą – 1, X, 2 i uda nam się trafnie wskazać zwycięzcę bądź remis, ale bez szczegółowego wyniku to punktacja przedstawia się następująco:

1 lub 2 (wygrana lub przegrana) – 1 punkt do rankingu
X (remis) – 2 punkty do rankingu

Trafienie wszystkich wyników ogólnych w kolejce (nawet gdy typer nie trafi wyniku szczegółowego, ale wskaże wygranego, przegranego lub remis) to dodatkowe 2 punkty extra. Precyzyjne wskazanie wszystkich wyników w kolejce (np. 2:1, 1:1, 6:4, 4:8), to bonifikata w wysokości 10 punktów.

Pierwsza kolejka osiemnastego sezonu rozpocznie się tradycyjnie w środę, 20 listopada 2019 r. o godz. 17:30. Mecze Meblostyl Ligi Halowej, rozgrywane w Hali Sportowo – Widowiskowej przy ul. Pułaskiego 3 w Krośnie Odrzańskim, będą czwarty rok z rzędu transmitowane przez TV OSiR za pośrednictwem kanału YouTube. Link znajdzie się na naszym Facebooku. Na zwycięzców czekają nagrody. Zapraszamy do wspólnej zabawy!

Start a Conversation

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *