Do wszystkich typów. Typerów.

Liga, ligą, ale dobra zabawa nie może ominąć kibiców i obserwatorów naszych rozgrywek. Wzorem lat ubiegłych ogłaszamy wszem i wobec, że rozpoczynamy LIGĘ TYPERA. W sezonie 2018/2019 typowało pięćdziesiąt osób, co świadczy, o tym, że piłkarski totolotek cieszy się coraz większą popularnością. Zasady główne pozostają niezmienne – swoje propozycje rezultatów zamieszczamy pod postem z naszymi typami. Należy to uczynić najpóźniej przed pierwszym gwizdkiem pierwszej kolejki. W trakcie rozpoczęcia kolejki nie można edytować postu. Continue reading „Do wszystkich typów. Typerów.”

Ekstraklasa Krośnieńskiej Halówki

W Krośnieńskiej Lidze Halowej przez siedemnaście lat przewinęło się kilkuset zawodników. Niemal etatowymi uczestnikami byli i są piłkarze lokalnych drużyn w tym Tęczy Krosno Odrzańskie. Zimowa rywalizacja jest bardzo dobrą formą rozrywki, ale i przygotowania do kolejnych sezonów. Nic więc dziwnego, że rozgrywki przyciągały zawodników, którzy często swoje losy wiązali z zespołami „trawiastej” Ekstraklasy i jej zaplecza. Oto piłkarze, którzy gościli na parkiecie Hali Sportowo-Widowiskowej przy ul. Pułaskiego w Krośnie Odrzańskim:
Continue reading „Ekstraklasa Krośnieńskiej Halówki”

Kto był pierwszym Mistrzem KLH…?

W tym sezonie rozgrywki Meblostyl Ligi Halowej odbędą się po raz osiemnasty. Początkowo nazwa cyklu brzmiała Krośnieńska Liga Szóstek Piłkarskich, a później Krośnieńska Liga Halowa. Obecna nazwa, dzięki uprzejmości Sponsora – Firmy Meblostyl, funkcjonuje od sezonu 2012/2013. Inicjatorami organizacji ligi byli: kierownik OSiR Mirosław Kamiński i kierownik Hali Sportowo – Widowiskowej Bogusław Zaraza. Ligowa karuzela rozpoczęła się niespełna trzy miesiące po oddaniu obiektu do użytku. Do walki o historyczne trofeum przystąpiło osiemnaście drużyn, które rywalizowały w dwóch grupach. Faworytami pierwszej odsłony były mocne zespoły: WMOS (dla niewtajemniczonych skrót od zielonogórskiego Wojewódzkiego Międzyszkolnego Ośrodka Sportowego), którego skład oparty był na zawodnikach „okręgowego” Piasta Corrado Czerwieńsk i miejscowa drużyna Nauka Jazdy Marian Duch. W trakcie rozgrywek przypuszczenia te w pełni się potwierdziły.
Continue reading „Kto był pierwszym Mistrzem KLH…?”

Rozpoczynamy zapisy na sezon 2019/2020 Meblostyl Ligi Halowej

Rozpoczynamy nowy, już osiemnasty sezon Meblostyl Ligi Halowej, czyli futsalowych Mistrzostw Krosna Odrzańskiego. Od roku 2012 naszym niezawodnym Partnerem pozostaje krośnieńska Firma Państwa Ewy i Sylwestra Szymczaków – Meblostyl, Galeria Wyposażenia Wnętrz. Ubiegłoroczną rywalizację potrójną koroną zwieńczyła Hurtownia King, która triumfowała w prestiżowej Lubuskiej Superlidze Futsalu, Meblostyl Lidze Halowej i Pucharze MLH. To niewątpliwie sygnał, że nasze rozgrywki stoją na wysokim poziomie i warto w nich wziąć udział. Zapewniamy pełen opis zawodników, drużyn, statystyki, wyniki i tabele (także w formule na żywo), transmisje wszystkich spotkań w internecie za pośrednictwem kanału Youtube (TUTAJ). Obsługę na wysokim poziomie zapewniają profesjonalni sędziowie, ratownicy medyczni, komentatorzy i redakcja TV OSiR, jednym słowem serwujemy produkt z najwyższej półki.
Continue reading „Rozpoczynamy zapisy na sezon 2019/2020 Meblostyl Ligi Halowej”

Hurtownia King – Kingsajz

W niedzielę po raz pierwszy w historii rozegrano nieformalne Mistrzostwa Województwa Lubuskiego z udziałem przedstawicieli amatorskich lig futsalu amatorskiego. Ku miłemu zaskoczeniu organizatorów udział w nim wzięło aż dziesięciu przedstawicieli z terenu całego województwa. Ta ciekawa konfrontacja pozwoliła na „oszacowanie sił”, a także na „bojowe” porównanie poziomów. Pierwszym triumfatorem rozgrywek została drużyna reprezentująca krośnieńską Meblostyl Ligę Halową – Hurtownia King.
Continue reading „Hurtownia King – Kingsajz”