Komunikat nr 2 [2019/2020]

Zawodnicy ukarani czerwonymi kartkami za zagranie piłki poza polem karnym: Patryk Kolman z Lucky Team oraz Jakub Witczak z Polkan Software zostają odsunięci od jednego spotkania ligowego w piątej kolejce. Zawodnik Lucky Team od spotkania z zespołem SUM, a zawodnik Polkan Software z Nova Therm.

Kolejka 4 [19/20] – zapowiedź

Ostatnia kolejka nieco zaskoczyła kibiców i typerów. Po raz pierwszy w tegorocznej edycji aż dwa spotkania zakończyły się remisami. Druga połówka meczów nie przyniosła spodziewanych emocji i wbrew oczekiwaniom wysoko i pewnie wygrali faworyci: Hurtownia King i Mikubi. Kolejka „barbórjańska” przyniosła odpowiedź kto będzie się bił o podium. Niemal pewnym wydaje się, że do złota przymierzać można tylko ubiegłorocznych: Mistrza i Wicemistrza. Mecz obu bonzów, a jakże, w ostatniej, przyszłorocznej kolejce Meblostyl Ligi Halowej.
Continue reading „Kolejka 4 [19/20] – zapowiedź”

Komunikat nr 1 [2019/2020]

Zawodnik zespołu Piekarnia Wężyska – Damian Sochacki decyzją komisji ligi w związku z otrzymaną czerwoną kartką, za zagranie piłki ręką w polu karnym, został zawieszony na jeden mecz – w czwartej kolejce spotkań. Po analizie zapisu wideo, kara została utrzymana, a odwołanie oddalone.

Trzecia kolejka [19/20] – zapowiedź

Dwie kolejki Meblostyl Ligi Halowej, to już na tyle dużo, że można wysnuć kilka wniosków. Swój pierwszy mecz rozegrała ekipa HB Bruk Budachów i od razu wzbogaciła się o komplet punktów. Ratuszowi, czyli SUM musiał nieco się natrudzić, by zwyciężyć, Hurtownia King i Mikubi nie rozczarowały swoich kibiców solidarnie wygrywają i strzelając po cztery gole. Nie zmienili się lider i wicelider klasyfikacji strzelców, mimo, że ani Tomasz Urbański, ani Mariusz Wolbaum nie grali w drugiej kolejce. Na trzecią pozycję wskoczył king Tomasz Przybylski. Przetasowania miały za to miejsce w lidze typera. Na prowadzenie wyszedł Mateusz Witasik, a jak wiadomo Witasiki, to mocny klan lokalnych magów i wiedźminów. Nic to. Przed nami barbórkowa można by rzec kolejka MLH. Jak to widzimy:
Continue reading „Trzecia kolejka [19/20] – zapowiedź”