I kolejka MLH 2018/2019 – zapowiedź

Za niespełna 48 godzin rusza ligowa karuzela Meblostyl Ligi Halowej sezon 2018/2019. Jedenaście ekip walczyć będzie o Mistrzostwo MLH. Niewątpliwie głównymi faworytami do korony są ubiegłoroczny Mistrz Mikubi i Wicemistrz Hurtownia King. Z pewnością emocjonująca będzie także walka o miejsca na podium wśród teoretycznie słabszych teamów. Oto nasze typy na pierwszą kolejkę (w nawiasach miejsca w ub. roku. B – beniaminek):
Czytaj dalej „I kolejka MLH 2018/2019 – zapowiedź”

Nowy sezon czas zacząć!

Listopad to niezmiennie od ponad dwudziestu lat miesiąc inauguracji halowej ligi piłki nożnej. Pierwsza kolejka sezonu 2018/2019 rozpocznie się 21 listopada o godz. 17:00 w Hali Sportowo-Widowiskowej.  Do rywalizacji przystąpi jedenaście teamów. W gronie tym będzie dwóch beniaminków: Sebastos i HB Bruk Budachów. Niestety, mimo zwiększania atrakcyjności zarówno w wymiarze informacyjnym (transmisje), jak też organizacyjnym z roku na rok obserwujemy coraz mniejszy napływ zespołów. Niestety pokolenie „podwórkowych harataczy w gałę” odchodzi do lamusa. Pozostanie organizowanie wirtualnych rozgrywek FIFA…
Czytaj dalej „Nowy sezon czas zacząć!”

Czas na trzynastkę

Kolejny interesujący sezon Meblostyl Ligi Halowej za nami. Jak co roku pokusiliśmy się o krótką analizę dokonań poszczególnych zespołów. Część pozytywnie zaskoczyła, niektóre drużyny zawiodły. Nieźle zaprezentowały się ekipy beniaminków: Nedpolu i Czerwieńska. Z pewnością martwią aż trzy walkowery, których w poprzednich latach niemal nie było. Oto nasza ocena futsalowej trzynastki.

Czytaj dalej „Czas na trzynastkę”

Kolejka po kolejce

Na naszej stronie poświęconej Meblostyl Lidze Halowej znajdziecie wiele informacji i statystyk. Aby jeszcze bardziej czytelnie i klarownie przedstawić przebieg poszczególnych kolejek prezentujemy ZESTAWIENIE ZBIORCZE. W nim wyniki meczów, strzelcy bramek, statystyki bramkowe. Zachęcamy do lektury.