Obiekty OSiR nieczynne do 19 kwietnia

Z uwagi na utrzymujące się wysokie zagrożenie zakażenia koronawirusem, wydłużamy czas zamknięcia obiektów Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Będą one nieczynne do 19 kwietnia 2020 r. /niedziela/. W przypadku poprawy sytuacji, zapewne przy zachowaniu najwyższych środków ostrożności powrócimy do swojej normalnej działalności. Tymczasem apelujemy do Państwa – zachowajcie ostrożność i uważajcie na siebie.

Zamknięcie obiektów OSiR

Informujemy, że od dnia 14 marca 2020 r. /sobota/ do dnia 29 marca 2020 r. /niedziela/ obiekty Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim będą zamknięte. Nie dotyczy to Klientów, podmiotów korzystających z naszej infrastruktury. Decyzje o kontynuowaniu bądź wstrzymaniu działalności leżą w gestii tychże podmiotów: Siłowni Olimpia, Bea-Fitnes i kawiarni przy Centrum Rekreacyjnym. Karnety na usługi OSiR zachowują ważność. Ponadto informujemy, że zawieszone zostają imprezy, których organizatorem jest Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim.

Trochę o sobotnim (s)kopaniu w LSF

Druga edycja Lubuskiej Superligi Futsalu po raz kolejny przyciągnęła większość Mistrzów z lig całego województwa. Aż sześciu z dziewięciu uczestników gościło w krośnieńskiej Hali Sportowo-Widowiskowej w ubiegłym roku. Tym razem o medale było jeszcze trudniej, a pojedynki, także te grupowe, były niezwykle zaciekłe. Jeszcze przed ostatnią kolejką było mnóstwo niewiadomych co do składu finałowej czwórki. Stralco zwyciężyło w meczu bezpośrednim, decydującym o awansie z KP Świdnica 1:0. Jeszcze ciekawiej było w grupie B, gdzie zażarty bój stoczyły Avia Siedlnica i Rosomaki. Mistrzowie Ligi Wschowskiej nie mieli szans na awans do fazy pucharowej, ale swoją ambitną postawą utorowali drogę ekipie Hart-Szkło Tuplice. Avia i Rosomak pożegnały się z turniejem, a na ich szkodzie skorzystał Mistrz Ligi w Lubsku. Bohaterem HS był niewątpliwie… najskuteczniejszy strzelec Avii – Dawid Ścigocki.
Continue reading „Trochę o sobotnim (s)kopaniu w LSF”

Wielka Czwórka LSF niemal bez zmian

W sobotę po raz drugi rozegrano Lubuską Superligę Futsalu. Dziewięć drużyn (nie dojechała drużyna Usług Leśnych Strzelce Krajeńskie) rywalizowało o tytuł nieformalnego Mistrza Województwa Lubuskiego. Tegoroczna LSF była bardziej wyrównana i zaciekła od ubiegłorocznej. Aż trzech z czterech finalistów 2019 r. zameldowało się w najlepszej czwórce 2020 r. Co ciekawe, wszystkie ekipy powtórzyły swój wynik. Jedynym „beniaminkiem” w tym szacownym gronie był Mistrz Ligi w Lubsku i Wicemistrz Ligi w Żarach – Hart-Szkło Tuplice. Sukcesu nie zdołali powtórzyć Mistrzowie Międzyrzeckiej Ligi – Rosomak JW 5700. Mistrzem i obrońcą trofeum, podobnie jak w Meblostyl Lidze Halowej została krośnieńska drużyna Hurtowni King. Srebrne medale zgarnęli gracze Computeca, a brązowe Hart-Szkło Tuplice.
Continue reading „Wielka Czwórka LSF niemal bez zmian”

Vademecum LSF 2020

Obowiązkowym wyposażeniem każdego miłośnika sportu jest Skarb Kibica. Nie może go również zabraknąć w przypadku Lubuskiej Superligi Futsalu 2020. W artykule podlinkowaliśmy wszystkie strony na których znajdziecie niezbędne informacje. Wśród nich: składy zespołów, program meczów, wyniki, tabele, protokoły meczowe, transmisja. Za jednym kliknięciem odsłonicie wszelkie dane dotyczące Waszego zespołu. Najważniejsze, że wszystkie będą aktualizowane w czasie rzeczywistym, czyli na żywo. Oto odnośniki:
Continue reading „Vademecum LSF 2020”