Artykuły

Tęcza-Kasztelania

W sobotę na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji o godz. 17.00 Tęcza Krosno Odrzańskie rozegra drugi mecz w IV lidze. Rywalem krośnian będzie zwycięzca gorzowskiej klasy okręgowej w sezonie 2014/2015 - Kasztelania Santok. Po dotkliwej porażce w pierwszym meczu zawodnicy z grodu Brodatego z pewnością będą chcieli się zrehabilitować i zebrać komplet punktów. Pierwszy mecz nie stanowi o słabości gospodarzy, zwłaszcza, że zielonogórzanie mogą zdominować rozgrywki. Więcej o formie naszych piłkarzy powie mecz z Santokiem. Warto przypomnieć, że rok wcześniej Tęcza w swoim pierwszym meczu w klasie okręgowej również przegrała - 2:3 z Błękitnymi Olbrachtów. Niemal takie same otwarcie sezonu miała w ubiegłym roku Kasztelania, która uległa Spartakowi Deszczno 2:4.

Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Lata

Ośrodek Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim zaprasza do wzięcia udziału w turnieju siatkówki plażowej, który odbędzie się w sobotę 22.08.2015 r. na plaży miejskiej w Łochowicach. Początek zawodów o godz. 11:00. Rejestracja do dnia 21.08 pod nr 68 383 54 08. Wpisowe 30 zł od drużyny (pary).

Neo-nówka w Krośnie Odrzańskim

Zapraszamy na występ kabaretu Neo-nówka, który zagości w Hali Sportowo-Widowiskowej 8 października 2015 r. Bilety w cenie 60 i 70 zł do nabycia w Hali Sportowo-Widowiskowej, CAK Zamek i za pośrednictwem internetu. Szczegóły na plakacie.

Z nieba do piekła

Tęcza Krosno Odrzańskie podejmowała w ostatnią sobotę jednego z głównych kandydatów do awansu - UKP Falubaz Zielona Góra. Niestety zielonogórzanie pod wodzą Michała Grzelczyka brutalnie obnażyli słabości naszego zespołu. Goście dominowali niemal w każdym elemencie gry i skarcili multicolores bardzo brutalnie. Wynik 0:5 sprawił, że krośnianie już na początku rundy musieli przyjąć kubeł zimnej wody. Mecze w IV lidze z pewnością nie będą spacerkami. Kibice przyzwyczaili się do pierwszego miejsca swoich pupili, ale tym razem Tęcza wylądowała na ostatnim miejscu.

Czas na czwartą

Już w najbliższą sobotę o godz. 16.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji Tęcza Krosno Odrzańskie podejmie drużynę UKP Falubaz Zielona Góra. Po bardzo dobrych występach w zielonogórskiej klasie okręgowej krośnieńscy kibice spragnieni są kolejnych emocji, tym razem w IV lidze. Po raz ostatni Tęcza walczyła w tej klasie rozgrywkowej w sezonie 2012/2013. Z dorobkiem zaledwie 13 punktów zajęła ostatnie miejsce. Na pożegnanie zagrała wówczas 29 czerwca 2013 r. z Odrą Bytom Odrzański zwyciężając 3:2.

Do Łochowic! Łochness zaprasza!

Zapraszamy na kąpielisko Ośrodka Sportu i Rekreacji nad Jeziorem Glibiel w Łochowicach. Piękna aura oraz infrastruktura zapewniają bardzo dobre warunki wypoczynku tak dla dzieci, jak i dla dorosłych. Jednak bez wątpienia największą atrakcją jest mieszkający w wodach jeziora stwór o wdzięcznym imieniu Łochness. To daleki krewny szkockiego Loch Nessa. Zamieszkuje obszar wód w pobliżu drogi biegnącej do Bytnicy. Można go czasami dojrzeć jak pluska się w pobliżu linii brzegowej. W słońcu lśni wówczas jego łuska.