Artykuły

VIII kolejka MLH - zapowiedź

Pierwsza z dwóch kolejek, które zostały przełożone z powodu remontu hali. Remis Tomato z HopTopArt.pl przedłużył walkę o pierwsze miejsce. Wydaje się, że to właśnie Tomato obroni tytuł, wystarczą im 2 punkty w trzech meczach aby ponownie zdobyć tytuł najlepszej drużyny MLH. Wśród typerów dalej na pierwszym miejscu utrzymuje się Joachim Lewandowski. Przypominamy, że aby typy mogłybyć zaliczone należy zagłosować najpóźniej do godziny 17:00 w dniu kolejki. Typy oddane po tej godzinie nie będą brane pod uwagę. W nadchodzącej kolejce najciekawiej zapowiada się mecz pomiędzy Torfexem a Marko Meble. 3 i 4 drużyna ligi zmierzą się w walce o nawet 2 miejsce. Wszystko jest jeszcze możliwe, nawet to, że dziewiąta w tabeli Firma Maszewo może zająć na koniec zmagań drugie miejsce!!!

XIV kolejka MLH - zestawienie wyników

ZESTAWIENIE WYNIKÓW  MLH
14  kolejka z dnia 25.02.2015r.

CHORNET – KAMIENIARZ 8:2
P. FRYDRYSZAK-4, M. FENDOR-3, D. DUDYCH  -  G. ROKICKI, D. SADOWSKI

Mistrzostwa 4 RBLog w piłce nożnej

W Hali Sportowo - Widowiskowej przy ul. Pułaskiego odbyły się Mistrzostwa 4 Regionalnej Bazy Logistycznej w halowej piłce nożnej. Do rywalizacji przystąpiło 8 zespołów. Najlepszy okazał się zespół Składu Skwierzyna, który zwyciężył w meczu finałowym 4:2 2 WOG z Wrocławia. Miejsce trzecie przypadło drużynie 4 WOG z Gliwic.

XIV kolejka MLH - zapowiedź

To już jedna z ostatnich kolejek ligowych tego sezonu MLH. Być może już w najbliższą środę poznamy kilka odpowiedzi to kto na jakim miejscu zakończy zmagania w hali przy ul. Pułaskiego. Wśród typerów na pierwsze miejsce wskoczył Joachim Lewandowski, który w ostatniej kolejce zdobył 8 punktów. Najciekawiej zapowiada się pojedynek HopTopArt.pl z Tomato. Być może to spotkanie pozwoli poznać zwycięzcę ligi. Jeszcze nigdy liga nie była tak wyrównana. Na tą chwilę szósty w tabeli Chornet ma jeszcze teoretyczne szanse na zdobycie mistrzostwa. Jest to jednak mało prawdopodobne.

XIII kolejka MLH - wyniki

ZESTAWIENIE WYNIKÓW  MLH
13  kolejka z dnia 18.02.2015r.

 

ATLETICO – FKR 2014 KAMIEŃ 3:3
K. MARKIEWICZ, K. KONDAREWICZ, D. SADOWSKI  -  P. ZIĘBA-2, M. KOSMALA

Tęcza-KSF

Przygotowujący się do sezonu piłkarze MKS Tęczy rozegrają już w najbliższą sobotę o godz. 11.00 na stadionie OSiR kolejne spotkanie kontrolne. W dwóch wcześniejszych meczach krośnianie wygrali z Trampem Osiecznica 4:0 i zremisowali ze Startem Płoty 2:2. Tym razem ich rywalem będzie ekipa wicelidera IV ligi - zespół KSF Zielona Góra. To będzie bardzo dobry sprawdzian dla gospodarzy. Zielonogórzanie grają bezbłędnie na wyjazdach i są bardzo skuteczni zarówno w ataku (40 bramek w 15 meczach), jak i obronie (12 bramek straconych). Zapraszamy na spotkanie.

Żarty się skończyły

W dniu 26 kwietnia 2015 r. (niedziela) o godz. 17.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Krośnie Odrzańskim odbędzie się koncert kabaretu Paranienormalni. To propozycja Ośrodka Sportu dla mieszkańców Krosna. Bilety można już nabywać zarówno w sieci, jak i w Hali Widowiskowo-Sportowej oraz Centrum Rekreacyjnym. Cena - 60 zł. Mariolka z zespołem gwarantują dobrą zabawę.

Ćwierćfinał jednak w Gorzowie

Informowaliśmy, że kadeci Siatkarskiego Klubu Sportowego Tęcza Krosno Odrzańskie zagrają w ćwierćfinale Mistrzostw Polski w Gdańsku. Okazało się jednak, że zamieszczono błędne informacje dotyczące miejsc rozgrywania tego turnieju. Na stronie Lubuskiego Związku Piłki Siatkowej nadal widnieje błędna informacja, że ćwierćfinał odbędzie się u Mistrza Województwa Pomorskiego. Jak wynika jednak z Regulaminu Polskiego Związku Piłki Siatkowej na sezon 2014/2015 odbędzie się on u Mistrza Województwa Lubuskiego.

XIII kolejka MLH - zapowiedź

 

Dla kogo okaże się pechowa XIII kolejka Meblostyl Ligi Halowej? Być może już ta kolejka pozwoli nam poznać mistrza MLH 2014/15. Jeśli Tomato pokona Chornet a HopTopArt.pl zremisuje lub wygra z Torfexem to drużynie "pomidorowych" pozostaną do wywalczenia tylko trzy punkty w ostatnich 4 spotkaniach. Jeśli natomiast Chornet odniesie zwycięstwo przewaga Tomato stopnieje do 5 punktów. Jednak jest to mało prawdopodobne lecz możliwe. Kibice zacierają już ręce. Wiele emocji czeka Nas, kibiców w nadchodzącej kolejce. Trzy spotkania drużyn z ścisłej czołówki. Ojj będzie się działo.....

Tęcza na Start

W najbliższą sobotę, 14 lutego o godz. 11.00 na stadionie Ośrodka Sportu i Rekreacji Tęcza Krosno Odrzańskie zagra kolejny mecz kontrolny. Tym razem przeciwnikiem drużyny lidera klasy okręgowej będzie zespół Startu Płoty. Rywal to obecnie ósma drużyna okręgówki. Obie ekipy spotkały się w rozgrywkach ligowych w sierpniu ub. roku. Krośnianie zwyciężyli wówczas 3:1. Zapraszamy!

XII kolejka MLH - zestawienie wyników

ZESTAWIENIE WYNIKÓW  MLH
12  kolejka z dnia 11.02.2015r.

POLKAN TECHNOLOGIE – FOOTBALL ACADEMY KROSNO ODRZAŃSKIE 0:4
R. RAKOCIŃSKI, A. PASTERNIAK, P. DRUCHLIŃSKI, K. KONOPSKI

XII kolejka MLH - zapowiedź

Tegoroczna edycja Meblostyl Ligi Halowej wchodzi w decydującą fazę. Niekwestionowanym liderem i kandydatem do tytułu mistrzowskiego jest Tomato. Po 9 kolejkach ma 7 punktów przewagi nad drugim w tabeli zespołem HopTopArt.pl. Wśród typerów na pierwszym miejscu znajduje się Kacper Magdziak oraz obrońca tytułu sprzed roku Marcin Szcześniak. W grze pozostaje jeszcze 7 zawodników, którzy mają szansę na zwycięstwo w naszej zabawie. Najciekawiej zapowiada się spotkanie pomiędzy HopTopArt.pl a Chornetem. Jednak w poprzednich kolejkach wiele meczy niezapowiadających się na emocjonujące okazywały się zacięte i wywoływały wiele emocji wśród kibiców.

Mecz Tęcza-Budowlani odwołany

Niestety mecz sparingowy zaplanowany na najbliższą niedzielę pomiędzy Tęczą Krosno Odrzańskie i Budowlanymi Lubsko z powodu trudnych warunków atmosferycznych został odwołany.

WTK w tenisie stołowym

Jeszcze nie opadł bitewny kurz po wielkim turnieju piłki nożnej - Ledent Cup, a kibiców czekają kolejne duże emocje. W najbliższą niedzielę o godz. 10.00 w Hali Widowiskowo-Sportowej w Krośnie Odrzańskim odbędzie się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny kadetów i juniorów w tenisie stołowym. Wcześniej młodzi tenisiści rywalizowali już w Drzonkowie i Żaganiu. Organizatorami imprezy są: Lubuski Okręgowy Związek Tenisa Stołowego, MKS Tęcza Krosno Odrzańskie oraz Ośrodek Sportu i Rekreacji. Krosno Odrzańskie reprezentować będą: Kacper Bujanowski, Szymon Cholewiński (kadet) oraz Michał Bartoszewski i Krzysztof Zaraza (junior). Jak na razie najwyżej sklasyfikowanym zawodnikiem Tęczy jest zajmujący 8 miejsce Michał Bartoszewski. Zapraszamy kibiców, a naszym zawodnikom życzymy sukcesu!

XI kolejka MLH - zestawienie wyników

11  kolejka z dnia 04.02.2015 r.

KAMIENIARZ – TOMATO 1:3
D. OWCZARCZAK  -  K. PĘDZIOCH, P. SZCZEŚNIAK, K. ADAMÓW

AC WIDOK – BIELÓW – FKR 2014 KAMIEŃ 3:2
M. CIESZKO -2, SAMOBÓJCZA  -  W. DOMEK, D. KRASZEWSKI

XI kolejka MLH - zapowiedź

XI kolejka Meblostyl Ligi Halowej przed nami. Ostatnia kolejka przyniosła kilka niespodziewanych wyników. Szczególną uwagę należy zwrócić na drużynę Chornetu, która nieoczekiwanie jest wiceliderem rozgrywek. Do niespodzianki należy również zaliczyć wygraną Firmy Maszewo nad poprzednim wiceliderem drużyną Kamieniarza. Wśród typujących najlepiej obstawiał Joachim Lewandowski który uzyskał 5 pkt. W czołówce typujących duży ścisk. Zawodników z miejsc 1-7 dzielą zaledwie 2 pkt.

Tęcza-Budowlani

Piłkarze MKS Tęczy Krosno Odrzańskie po bardzo udanej rundzie jesiennej przygotowują się do rozgrywek wiosennych. W bardzo dobrych nastrojach podopieczni Macieja Kulikowskiego intensywnie trenują na obiektach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Krośnie Odrzańskim. Już w najbliższą niedzielę, 8 lutego, rozegrają mecz kontrolny z Budowlanymi Lubsko. Budowlani podobnie jak Tęcza miała niezwykle udany sezon. Jest obecnie liderem IV ligi. Początek spotkania na górnej płycie stadionu OSiR przy ul. Pocztowej o godz. 12.00. W przypadku trudnych warunków atmosferycznych spotkanie może zostać odwołane.

Kadeci w ćwierćfinale Mistrzostw Polski!

Kadeci Siatkarskiego Klubu Sportowego Tęcza Krosno Odrzańskie wykonali plan! Orzeł Międzyrzecz oddał walkowerem mecz z Volleyem Gubin, a to oznaczało, że krośnianie nie mogli pozwolić sobie w spotkaniu z Astrą Nowa Sól na utratę nawet jednego seta. Gospodarze stawili tylko opór w pierwszym secie, który przegrali do 19. Z każdą kolejną partią tracili ducha walki. Ostatecznie Tęcza zwyciężyła 3:0 (25:19, 25:17, 25:12). Dzięki temu uzyskała awans do szczebla centralnego Mistrzostw Polski!